Stolik z nadrukiem

Stolik z nadrukiem
Stolik wyklejany.  Duży wybór wzorów.

Więcej szczegółów

299,00 zł brutto

OPIS PRODUKTÓW: 

 

Stoliczek jest idealny zarówno do pokoju dziecięcego jak i do salonu czy pokoju gościnnego.

 

Stoliczek o wymiarach:

Blat: 55x55 cm

Wysokość: 45 cm

 

W zestawie otrzymujecie Państwo: blat stolika, 4 nogi , śruby oraz instrukcję składania. 

Przesłany produkt wymaga samodzielnego złożenia - montaż jest niezwykle prosty i nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi. 

 

Stoliczek wykonany jest z płyty wiórowej, płyty pilśniowej, tworzywa ABS, całość jest oklejona laminowaną folią samoprzylepną z nadrukowaną grafiką.

Wydruk jest wykonany w technologii HP, przy użyciu najwyższej jakości ekologicznych materiałów.

Bezpieczny wydruk oraz zabezpieczająca go warstwa laminatu, gwarantują trwałość nadrukowanej grafiki. Powierzchnię blatu można zmywać na mokro oraz przy użyciu środków chemicznych (łagodne środki myjące). Oferujemy dwa rodzaje laminatu - matowy oraz błyszczący - do wyboru podczas składania zamówienia.

 

 

INFORMACJE DODATKOWE : 

 

Blat łącznie z krawędziami bocznymi są ciągłością grafiki wyklejoną z jednego arkusza zalaminowanej folii samoprzylepnej. Wszystkie 4 pionowe narożniki blatu mają technologicznie niezbędną minimalną zakładkę do 3 mm. Krawędź grafiki blatu jest zawinięta i podklejona od spodu do około 1 cm (niewidoczne dla użytkownika). Każda z 4 nóg jest odrębną grafiką nie będącą kontynuacją grafiki blatu i krawędzi bocznych. Wszystkie 4 nogi oklejone są z zakładką do 5 mm. Zakładki nie są kontunuacją grafiki.

Koszyk  

(empty)
Advertising

Nowe produkty

No new products at this time