O NAS

Informacje o sklepie

Serwis wyklejanka.pl jest własnością firmy prosper24.pl - największej firmy reklamowej w województwie lubuskim. Posiadamy ogromne doświadczenie w druku cyfrowym, działamy na rynku od 12 lat.

Jesteśmy producentem z pełnym zapleczem maszyn, nie zlecamy wykonania druku ani obróbki gdziekolwiek poza naszą firmę. Dzięki temu nasi Klienci mają możliwość rozmowy czy korespondencji z osobą u źródła. Nasz dział obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach od 8 do 16 we wszystkie dni robocze. W przypadku reklamacji - rozpatrujemy ją na miejscu, w najkrótszym możliwym terminie - zgodnie z zamieszczonym regulaminem. W razie potrzeby wykonujemy pracę ponownie.

Działamy całkowicie legalnie. Każdorazowa realizacja zlecenia oznacza opłacenie praw autorskich do zdjęcia lub grafiki.

Zapewniamy wysoką jakość materiałów do: druku oraz przygotowania wszystkich naszych produktów. Materiały, na których drukujemy, i z których wykonujemy nasze naklejki są dedykowane do zastosowań jakie proponujemy. Dla Państwa oznacza to brak niespodzianek przy aplikacji i późniejszym użytkowaniu naszych produktów. Folia do wykonania naklejek - to wysoka jakość którą zapewnia największy europejski producent folii do druku firma Oracall.

Każdy wydruk i naklejka jest pakowany w odrębne specjalnie do tego przeznaczone opakowanie. Dzięki temu unikamy pojawienia się ewentualnych problemów pojawienia się uszkodzeń w transporcie.

Wszystkie nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością również dzięki pełnej kontroli jakości. Zapewniamy krótkie terminy realizacji przy najwyższej jakości i staranności wykonania.

   

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania i uwagi, z przyjemnością na nie odpowiemy:

  e-mail: info@wyklejanka.pl

Koszyk  

(empty)
Advertising

Nowe produkty

No new products at this time