Tęcza

Tęcza
Różne rozmiary. Cena od:

Więcej szczegółów

32,00 zł brutto

WYMIARY

Naklejka dostępna wymiarach:

A) 65 x 25 

-słoneczko - 18 cm x 18 cm

-tęcza - 46 cm x 23.5 cm

-chmurki - 15 cm x 7.5 cm

B) 130 x 50 

-słoneczko - 36 cm x 36 cm

-tęcza - 92 cm x 47 cm

-chmurki - 30 cm x15 cm

 

Do oferowanych setów można dokupić pojedyncze motywy w odpowiadających rozmiarach. Wystarczy wybrać jeden z oferowanych rozmiarów A, B lub C i dokupić inne motywy w tym samym rozmiarze. Wymiary postaci na setach A,B lub C odpowiadają proporcjom pojedynczym postaci A, B lub C. r

W przypadku naklejek w rozmiarze C i skomplikowanych motywów w rozmiarze B, na naklejkę jest nałożony papier transportowy, w celu ułatwienia aplikacji na ścianę lub inną powierzchnię.

 

O NAKLEJCE

Kolorowe naklejki wycięte po obrysie metodą ploterową. Wydrukowane na wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Wydruk najnowszą Technologią HP jest gwarancją doskonałej jakości obrazu oraz trwałości kolorów. Certyfikowane i ekologiczne materiały zapewniają bezpieczeństwo i zdrowie, dzięki czemu nasze naklejki mogą być stosowane w wszystkich pomieszczeniach również w przedszkolach, szkołach i szpitalach.

 

Wzory dostępne są pojedynczo lub w gotowych zestawach umożliwiających wyklejenie bajecznych scenek. Ich naklejanie jest dziecinnie proste i szybkie – zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem w naszym poradniku.

Koszyk  

(empty)
Advertising

Nowe produkty

No new products at this time